Jak działamy?

“WSZYSTKO CO MOŻESZ SOBIE WYOBRAZIĆ JEST REALNE.”


– Pablo Picasso


ZADZWOŃ LUB NAPISZFirma ARDAGO powstała z pasji do tego co robimy. Wspólna wizja oraz zespół profesjonalistów, pozwalają nam na realizowanie najbardziej śmiałych projektów – PRZEDSTAW NAM SWÓJ!

 


POMIAR ORAZ WYCENAOdwiedzimy Cię w miejscu inwestycji. Podzielimy się swoim doświadczeniem by spełnić Twoje oczekiwania, zaproponujemy indywidualne „szyte na miarę”
rozwiązania – ZAPROŚ NAS!


ZAMÓWIENIESpotkajmy się w dogodnym dla Ciebie czasie w jednym z naszych salonów. Pewno masz jeszcze jakieś pytania ? Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz dopełnimy formalności związanych z realizacją zlecenia. Zarezerwuj chwilę, bo zaproponujemy DOBRĄ KAWĘ!

 

 


DOSTAWA | MONTAŻPriorytetem na tym etapie jest dla nas termin. Skontaktujemy się z Tobą odpowiednio wcześniej, by ustalić dokładnie termin montażu. Nasi montażyści regularnie uczestniczą w szkoleniach branżowych, posiadają odpowiednie certyfikaty i wykorzystują w swojej pracy przede wszystkim zdobyte przez lata doświadczenie. BĄDŹ PEWNY, ŻE ZROBIMY TO NAJLEPIEJ!


GWARANCJA I SERWISGwarancja obejmuje kompleksowo zamówiony towar oraz usługę montażu. Jeżeli Twoja stolarka będzie wymagała serwisu po gwarancji, skontaktuj się z nami – PAMIĘTAJ ZAWSZE BĘDZIESZ NASZYM KLIENTEM!

 

ZESPÓŁ ARDAGO – Perfekcja obsługi.

 

Porozmawiajmy o naszych rozwiązaniach i planie działania